strona wielkopolskiego dystrybutora

regulamin

 

WARUNKI OGÓLNE

 

 1. Ziaja Farmacja Sp. z o. o. zwana dalej Sprzedawcą zarejestrowana jest pod adresem: 61-535 Poznań, ul. Sikorskiego 18 z siedzibą firmy przy ul. Wołczyńskiej 55, 62-064 Plewiska NIP: 9720496212 wpisanej do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki (www.firma.gov.pl).
 2. Biuro obsługi klienta: czynne Poniedziałek-Piątek 8:00-16:00 tel. +48 61 8357650. kom.605 721 771 , e-mail: kontakt
 3. Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym są podane w złotych polskich i zawierają VAT (są cenami brutto).
 4. Sklep internetowy przyjmuje zamówienia przez całą dobę we wszystkie dni roku. Zamówienia złożone w niedziele i święta rozpatrywane są w następnym dniu roboczym.

 

PROCEDURA SKŁADANIA I REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

 

 1. Podany przez użytkownika adres e-mail jak i telefon może zostać wykorzystany do realizacji składanych zamówień w naszym sklepie.
 2. Wypełnienie formularza z danymi Klienta równoznaczne jest ze zgodą na przechowywanie oraz przetwarzanie danych do celów marketingowych przez Ziaja Farmacja Sp z o. o. . Dane te są poufne i nie będą ujawniane osobom trzecim. Klient ma prawo do wglądu do własnych danych osobowych oraz ich poprawek. Ziaja farmacja Sp z o. o. zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r " O ochronie danych osobowych"
 3. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie przez Zamawiającego formularza zamówienia, udostępnionego przez Ziaja Farmacja Sp. z o. o. na stronach sklepu internetowego i przesłanie go do działu obsługi klienta wraz z dokumentami rejestrowymi firmy Klienta. Warunkiem koniecznym do realizacji zamówienia jest podanie adresu przesyłki, numeru telefonu i adresu e-mail Zamawiającego.
 4. Do zakupów w sklepie internetowym upoważnione są wyłącznie osoby prowadzące działalność gospodarczą oraz inne podmioty gospodarcze. Oferta sklepu obowiązuje na terenie Polski.
 5. Sklep zastrzega sobie prawo zmiany cen bez uprzedniego informowania o tym. W takich przypadkach Ziaja Farmacja Sp z o. o. zobowiązuje się do niezwłocznego poinformowania Zamawiającego o zaistniałej sytuacji. W przypadku braku akceptacji nowej ceny zamówienie na dany produkt nie będzie realizowane, a umowa uznana za niezawartą. Zmiany cen nie dotyczą zamówień w trakcie realizacji, które zostały potwierdzone, " Potwierdzeniem realizacji zamówienia".
 6. Wysyłka zamówionych towarów następuje dopiero po otrzymaniu przedpłaty, chyba że, ustalone w wyniku współpracy indywidualne warunki handlowe stanowią inaczej.
 7. Przyjęcie przez sklep internetowy Ziaja Farmacja Sp. z o. o. każdego złożonego zamówienia potwierdzane jest drogą e-mailową i/lub telefonicznie. Sklep nie odpowiada za usterki w przesyłaniu e-mailowych potwierdzeń, spowodowane czynnikami niezależnymi od niego, np. awariami serwerów pocztowych, łącz internetowych, klęskami żywiołowymi, itp.

 

REALIZACJA ZAMÓWIENIA

 

 1. Czas doręczenia przesyłki z zamówionym towarem pod Państwa drzwi za pośrednictwem firmy kurierskiej lub kierowcy Ziaja farmacja Sp. z o. o. wynosi zwykle od 1 do 7 dni roboczych, chyba że ustalenia indywidualne z Zamawiającym stanowią inaczej]
 2. Klient może odebrać towar osobiście w siedzibie firmy Ziaja Farmacja przy ul: Sikorskiego 18, 61-535 Poznań. Odbiór zamówionego towaru może nastąpić dnia następnego od daty złożenia zamówienia w godz 9.00-16.30, nie później jednak niż 7 dni od tej daty.
 3. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia lub niepotwierdzone, nie będą rozpatrywane.
 4. Jeśli indywidualne warunki handlowe nie stanowią inaczej przedpłata za zamówiony towar musi zostać uregulowana w terminie 7 dni roboczych od daty potwierdzenia zamówienia. Brak wpływu środków na nasze konto w tym terminie spowoduje automatyczne anulowanie zamówienia.
 5. Zakupione towary są dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówień.
 6. Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy oraz firmy kurierskiej według własnej oceny jakości usług, zgodnie z formularzem zamówienia. Ziaja farmacja Sp. z o. o. zastrzega sobie prawo w szczególnych wypadkach na zmianę sposobu dostawy, w tym wypadku klient płaci zawsze korzystniejszą cenę.
 7. Koszty przesyłki są pokrywane przez nabywcę. W określonych przypadkach, o ile dopuszcza je Ziaja Farmacja Sp. z o. o., opłata za dostawę zamówionych towarów może być przerzucona na Ziaja Farmacji Sp. z o. o.
 8. Wszystkie przypadki dotyczące wad fabrycznych lub uszkodzeń mechanicznych towaru prosimy zgłaszać do Ziaja Farmacja Sp z o. o.. W przypadku widocznego uszkodzenia przesyłki (wgnieciona lub rozdarta paczka) prosimy po zapłaceniu otworzyć w obecności kuriera lub kierowcy i jeżeli zawartość została uszkodzona sporządzić odpowiedni protokół w obecności doręczyciela przesyłki. Następnie prosimy skontaktować się z biurem obsługi klienta Ziaja farmacja Sp. z o. o. za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie.
 9. Zamawiający może wprowadzić ewentualne korekty do zamówienia tylko do momentu potwierdzenia jego realizacji.

 

GWARANCJE I REKLAMACJE

 

Każda reklamacja rozpatrywana jest indywidualnie. Klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn w ciągu 10 dni od otrzymania przesyłki, zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów.

 

 1. Zwrot przyjmujemy tylko wtedy gdy produkt nie był przez Klienta w jakikolwiek sposób naruszony. Produkt nie może mieć śladów używania: nie mógł być otwierany, uszkodzony, próbowany czy pozbawiony oryginalnego opakowania.
 2. Koszt bezpiecznego zapakowania i odesłania produktu ponosi Klient.
 3. Prosimy o zabezpieczenie odsyłanego produktu tak aby nie uległ zniszczeniu - produkt powinniśmy otrzymać w takim stanie w jakim go wysłaliśmy (prosimy nie stosować kopert!) - tylko wtedy będziemy mogli uznać zwrot.
 4. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.
 5. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia zwrotu, pieniądze przekazujemy przelewem bankowym. Jeśli Klient woli otrzymać przekaz pocztowy, wartość zwrotu pomniejszamy o koszt przekazu pocztowego.

 

ZWROTY NIEODEBRANYCH PRZESYŁEK

 

 1. Jeśli zrealizowane zamówienie wróci do nas, (nie zostanie podjęte w terminie), na wniosek klienta zwracamy kwotę zakupu pomniejszoną o koszt transportu w dwie strony, oraz koszt dokonania przelewu bankowego. Zwrot następuje przelewem na konto klienta w terminie 14 dni roboczych od dnia pozytywnego rozpatrzenia wniosku.

 

PŁATNOŚCI

 

 1. Zamówienie realizujemy po otrzymaniu płatności. Szczególnie polecamy płatności przy wykorzystaniu kont internetowych, bezpośrednio po złożeniu zamówienia, wpłaty na standardowym druku wpłaty, jednak prosimy pamiętać, że w wypadku płatności w tej formie wpłata na nasze konto dotrze w ciągu kilku dni.
 2. Dane do płatności

NR konta BZ WBK 10 Oddział Poznań 46 10902734 00000001 13993177, Ziaja Farmacja Sp. z o. o.

 

ul: Sikorskiego 18, 61-535 Poznań. Koniecznie w tytule płatności wpisz numer zamówienia. Zanim potwierdzisz przelew dokładnie sprawdź numer konta oraz kwotę przelewu.

 

ORYGINALNOŚĆ PRODUKTÓW, PRAWA AUTORSKIE

 

 1. Wszystkie znaki towarowe, nazwy produktów i ich zdjęcia oraz opisy są wyłączną własnością ich producentów, zostały użyte przez Ziaja Farmacja Sp z o. o. jedynie w celach informacyjnych.
 2. Wszystkie oferowane przez sklep produkty są oryginalne i maja aktualną datę ważności.
 3. Sprzedawane produkty znajdują się w oryginalnych opakowaniach.

 

W pozostałych przypadkach , nie uwzględnionych w Regulaminie , obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego.